Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Tomasz Kraś

CEO ProOptima

Customer Experience EvangelistKonsultant, Trener Biznesu, Psycholog, CEO i założyciel firmy doradczo-szkoleniowej ProOptima.pl.

Jeden z pierwszych w Polsce promotorów i entuzjastów praktycznego wykorzystania możliwości zarządzania doświadczeniem klienta (CEM – Customer Experience Management) dla budowania lojalności klienta na rynku B2C i B2B.

Od 14 lat pomaga projektować i wdrażać różnej skali projekty klasy Customer Experience Management na poszczególnych etapach relacji z klientem.

Pomaga przedsiębiorcom i menedżerom mierzyć zadowolenie i lojalność ich klientów za pomocą wskaźnika Net Promoter Score (NPS). Współtworzy z nimi mapy podróży klienta (CJM – Customer Journey Map), które pozwalają zrozumieć całościową perspektywę klienta w procesie sprzedaży i obsługi a następnie wdrożyć zmiany, które sprawiają, że klient zostaje z marką dłużej, a firma czerpie z tego korzyści.

Ponieważ z doświadczeń wie, jak krytyczne znaczenie do projektów klasy CEM ma postawa menedżerów, jest partnerem w rozwoju dla tych ambitnych szefów, którym zależy na sukcesie w budowaniu trwałych relacji z klientami firmy.

Lojalny mąż Anny i ojciec energicznych synów Filipa i Antka. Mieszka na co dzień w Krakowie, a pracuje w całej Polsce. Fan skandynawskiego jazzu i filmów, kuchni włoskiej oraz widoków górskich.

 

Tytuł prelekcji: Customer Experience, który pozwala zarabiać!

Każda firma ma potencjał sprzedaży jeśli ma klientów, bo… ich obsługuje. Pytanie czy zna swoich klientów i tą wiedzę spienięży. Jak nauczyć nie – sprzedawców sprzedawać i zbudować nawyk zarabiania przy obsłudze ?

Sprzedaż nienachalna, niebanalna i z taktem:) Case Firmy LYSON jak poprawiając CX pomogliśmy zarobić firmie na zadowolonym kliencie.


21 kwietnia 2020
Festiwal Contact Center